IV Piknik z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka 1 czerwca 2024 roku

W sobotę 1 czerwca 2024 roku w Gospodarstwie Agroturystycznym „Biały Wilk” w Niedźwiedziu odbył się IV Piknik z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Niestety tym razem pogoda nie dopisała. Na szczęście padający deszcz nie zepsuł dobrych humorów. Dzieci jak i rodzice spędzili popołudnie na dobrej zabawie. W konkursach serso oraz strzelania z wiatrówki, łuku i procy brały udział zespoły dwuosobowe – dziecko + rodzic – rywalizacja była bardzo zacięta, a wyniki wysokie. Chętne dzieci skorzystały z jazdy konnej pod opieką instruktora. Nową atrakcją naszej cyklicznej imprezy była przejażdżka bryczką po pięknej okolicy ośrodka. Nie zabrakło również kulinarnych doznań. Zamiast planowanego ogniska rozpaliliśmy grilla, z którego Robert serwował pyszne karkóweczki, szaszłyczki i kiełbaski, Rodzice przygotowali wyśmienite sałatki i ciasto. Na zakończenie wszyscy uczestnicy pikniku otrzymali coś na osłodę popołudnia, najlepsi strzelcy dyplomy i słodycze.
Gorące podziękowania dla wszystkich osób które przyczyniły się do sprawnego przeprowadzenia pikniku – Właścicieli i Pracowników Gospodarstwa Agroturystycznego „Biały Wilk” w Niedźwiedziu za przygotowanie atrakcji – jak zwykle na najwyższym poziomie, Inez za pomoc w organizacji imprezy, Roberta, Pawła, Gosi, Ani i Magdy – za sprawne przeprowadzenie konkursów i opiekę nad najmłodszymi adeptami Modern Ju-Jitsu, sponsora – Tomasza, który tradycyjnie wsparł nasze coroczne spotkanie oraz rodziców za wspólną zabawę i „bogato zastawiony stół”.
Do zobaczenia za rok – następny – V Piknik z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka odbędzie się w niedzielę 1 czerwca 2025 roku.