O SZKOLE

Szkoła Samoobrony i Walki Wręcz działa od 1995 roku. Właścicielem i dyrektorem technicznym Szkoły jest shihan Artur Haraj 7 dan. SSiWW prowadzi szkolenie z zakresu samoobrony w systemach Modern Ju-Jitsu i Combat Modern Ju-Jitsu.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do uprawiania sztuk i sportów walki. Posiadamy maty, worki bokserskie różnego typu, tarcze, łapy i inny sprzęt niezbędny do szkolenia. Wyposażamy uczestników zajęć w ochraniacze. Pośredniczymy w zakupie ubiorów treningowych.

Uczymy walki wręcz w każdej płaszczyźnie – zarówno w stójce jak i parterze, przed agresją pojedynczej osoby, jak i grupy napastników. To, co wyróżnia nas spośród innych sztuk i sportów walki, to nauka samoobrony przed atakami z użyciem niebezpiecznych przedmiotów np. pałki, noża, rozbitej butelki itp. oraz wykorzystanie przedmiotów codziennego użytku w samoobronie.

Wsparciem dla naszych uczniów są wydane przez Stowarzyszenie Modern Ju-Jitsu Polska – podręcznik pt. „Modern Ju-Jitsu Skuteczna Samoobrona” (więcej o książce na http://mjjp.modernjujitsu.pl/nasze-publikacje/ oraz filmy udostępnione na naszym kanale na YOU TUBE – modernjujitsupl  (komplet filmów szkoleniowych jest dostępny na https://www.youtube.com/watch?v=bFcgcbo-m3E&list=PL7LvlB6Kml6r6QhxYPPPnLHEUe-Z84Miu).

Członkowie Szkoły poza zajęciami treningowymi mają możliwość uczestniczenia w obozach i seminariach szkoleniowych oraz zawodach sportowych.

Zapraszamy na treningi Modern Ju-Jitsu.