Dlaczego warto trenować Modern Ju-Jitsu w Szkole Samoobrony i Walki Wręcz?

Modern Ju-Jitsu mogą trenować osoby w każdym wieku, bez względu na posiadany poziom sprawności fizycznej. Zajęcia, którym przyświecają dwie maksymy: „ustąp, aby zwyciężyć” i „maksimum skuteczności przy minimum wysiłku”, prowadzone są w formie dostosowanej do wieku i możliwości ćwiczących. Tempo nauki zależy od szybkości przyswajania wiadomości i umiejętności oraz systematyczności osób trenujących. Wsparciem dla naszych uczniów są wydane przez stowarzyszenie Modern Ju-Jitsu Polska – podręcznik pt. „Modern Ju-Jitsu Skuteczna Samoobrona” (więcej o książce na http://mjjp.modernjujitsu.pl/nasze-publikacje/ oraz filmy udostępnione na naszym kanale na YOU TUBE – modernjujitsupl (komplet filmów szkoleniowych jest dostępny na https://www.youtube.com/watch?v=bFcgcbo-m3E…

Uczymy walki wręcz w każdej płaszczyźnie – zarówno w stójce jak i parterze, przed agresją pojedynczej osoby, jak i grupy napastników. To co wyróżnia nas spośród innych sztuk i sportów walki, to nauka samoobrony przed atakami z użyciem niebezpiecznych przedmiotów np. pałki, noża, rozbitej butelki itp. oraz wykorzystanie przedmiotów codziennego użytku w samoobronie.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do uprawiania Modern Ju-Jitsu. Posiadamy maty, worki bokserskie różnego typu, tarcze, łapy i inny sprzęt niezbędny do szkolenia. Wyposażamy uczestników zajęć w ochraniacze. Pośredniczymy w zakupie ubiorów treningowych.

Uprawianie Modern Ju-Jitsu kształtuje osobowość oraz kondycję fizyczną i koordynację ruchową. Pozwala na elektroniczny „detoks” i efektywne rozładowanie emocji. Modern Ju-Jitsu to forma miłego i pożytecznego spędzania wolnego czasu, dająca satysfakcję i zadowolenie z siebie. Treningi to nie tylko rozrywka i nauka skutecznej samoobrony, ale również wpojenie zasad bezpieczeństwa w życiu codziennym.

Pełna oferta realizowanych przez nas zajęć dostępna jest na http://ssiww.modernjujitsu.pl/oferta-2/

Treningi realizujemy w dwóch lokalizacjach – Modern Ju-Jitsu dla dzieci do 13 roku życia w małej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim, Modern Ju-Jitsu dla młodzieży i dorosłych w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Radłowie. Więcej informacji dotyczących rekrutacji na zajęcia na http://ssiww.modernjujitsu.pl/
Zapraszamy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *